07.04.2017

 

 1. W Polsce odbędą się trzy konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich
  Nie udało się polskim działaczom wywalczyć, by w przyszłym sezonie odbyły się dwa konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Jeszcze przed posiedzeniem komisji kalendarzowej FIS w Zurychu wiadomo, że miasto Adama Małysza zorganizuje jeden konkurs. Tuż przed zawodami w Zakopanem.
  eurosport.onet.pl
  polskieradio.pl
 1. Zamach terrorystyczny w Sztokholmie
  W stolicy Szwecji doszło do zamachu terrorystycznego. Morderca użył do tego celu samochodu ciężarowego i wjechał nim w centrum handlowe, niestety zdołał zbiec z miejsca zdarzenia i nie wiadomo gdzie teraz się teraz znajduje. W toku śledztwa zatrzymano jedną osobę. Bilans na kilkanaście godzin po zamachu to 4 ofiary i 15 rannych.
  [DK] nyheder.tv2.dk
  wmeritum.pl
  wyborcza.pl

 2. Donald Trump zaatakował bazę lotniczą w Syrii
  Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych wydał rozkaz ataku na bazę wojskową w Syrii jako odwet za użycie broni chemicznej (strona syryjska utrzymuje, że to nie ona dokonała ataku). Poza wojskami syryjskimi były tam też oddziały rosyjskie, które o atakach zostały uprzedzone wcześniej. Rosja skrytykowała decyzję Donalda Trumpa.
  [EN] www.rt.com
  [EN] www.reuters.com
  bankier.pl
 

DamYan

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij